Autodoprava Martin Kroupa

Naše firma se zabývá již 10 let dopravou veškerých sypkých materiálů po celém území České republiky. Navázala na dlouholetou rodinnou tradici v podnikání, zejména v zabezpečování kampaňové přepravy pro velkou škálu cukrovarů - od cukrovaru v Úžicích, Modřanech či Mělníku, až k dnešnímu již největšímu cukrovaru v ČR v Dobrovici. A pokračujeme v ní dál. Hlavním předmětem činnosti naší firmy je přeprava a následné ukládání a nakládání s veškerým odpadem. Dále se zabýváme přepravou dalších komodit. Také se staráme o čištění veřejných komunikací jak pro potřeby soukromých subjektů, tak i pro potřeby obcí. Za poslední 2 roky jsme rozšířili naši činnost o poskytování zemních prací, drcení a třídění materiálů a také o provádění demolic. Naše firma také nabízí možnost ubytování v naší ubytovně, či servis veškerých nákladních i osobních vozidel.

Autodoprava Kroupa Vám přepraví veškeré Vaše materiály po celé České Republice. Hlavní činností je doprava výkopové zeminy, včetně nakládky a ukládky na skládkách, a následná rekultivační činnost. V současné době disponujeme několika vlastními lokalitami a dalšími smluvními ukládkami materiálu po celém území ČR. Pro tyto účely disponujeme 20 velkoobjemnými vozy značek Iveco. V případě potřeby máme k dispozici další velkoobjemové vozy našich dlouhodobě prověřených smluvních partnerů. Další naše činnost se zabývá přepravou stavebních strojů a nadrozměrných nákladů až do hmotnosti 48 tun a 18 metrů délky. Dále se zabýváme údržbou čistoty na komunikacích. Další námi poskytovaná činnost je ubytování v nově zrekonstruovaném areálu v Poděbradech, kde je 48 míst ke spaní s velkým prostranstvím pro parkování.

Od Května 2011 je společnost Martin Kroupa autodoprava držitelem certifikátu ISO 9001 a OHSAS 18001, politika kvality, EMS a BOZP.